21 lutego 2014

Sonny Angel

Sonny Angel to urocza kolekcja figurek aniołków- bobasków przebranych za zwierzęta, owoce, warzywa, rybki lub kwiaty.

Aniołki mają za zadanie przynosić nam szczęście.
'He may bring you happiness!' widnieje na każdym opakowaniu Sonny Angel ^_^

Aniołki mogą służyć do zabawy i dekoracji, mogą stać się talizmanem lub inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych zdjęć i kolekcji.

Golaski sprzedawane są w pudełkach- niespodziankach tzw. blind boxach. Na każdym opakowaniu laleczki z danej serii znajduje się podobizna takiego samego aniołka - tzw. kapitana serii, jednak nie definiuje ona absolutnie zawartości pudełeczka. To który aniołek danej serii znajduje się w środku opakowania jest niespodzianką!

Każda seria podstawowa składa się z dwunastu modeli. Istnieje możliwość zakupu 12 sztuk aniołków z gwarancją, że żaden model się nie powtórzy gdyż aniołki pakowane są po 12 różnych modeli z jednej serii. Przy każdorazowym zamówieniu aniołki losowane są z jednego pudełka seryjnego, dzięki temu mamy gwarancję braku powtórek modeli nawet przy zakupie mniejszej ilości golasków.

Sonny Angel, lampki króliczki, małe wilczki
Sonny Angel, lampki króliczki, małe wilczki

Sonny Angel, lampki króliczki, małe wilczki

Sonny Angel, lampki króliczki, małe wilczki

Laleczki Sonny Angel - Lots of dots
Lampki króliczki - Scandi Loft
Walizka - Mama Muminka

Opis ze strony Lots of dots

2 komentarze:

  1. Jakoś do mnie te małe golaski nie przemawiają, może wlaśnie dlatego że są golaskami a może dlatego, że jestem mamą chłopca i jakoś nie wyobrażam sobie zabawy nimi. Chociaż muszę przyznać, że nie które naprawdę mają urok np Świąteczna kolekcja i bałwankowy aniołek cud miód:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mnie na początku też nie przekonywały do siebie, ale im więcej razy spotykałam się z nimi w internecie tym coraz bardziej zaczęły mi się podobać. Są takie rzeczy które podobają mi się od początku i takie do których muszę się przekonać. A golaski buźki mają urocze.

      Usuń